MİSYON

Misyon
Mimari projeler,asıl ilgi alanlarımı oluşturmaktadır. Verilen servisler ise planlama, ön projeleri hazırlama, temayı ifade eden projelerden başlayarak tüm uygulama projelerinin çizimi, teknik şartnamelerin hazırlanması, imalat çizimlerinin yapılması ve çeşitli uygulamalara yönelik danışmanlık hizmetlerinin yapılması danışmanlık hizmetlerini kapsar.
İnşaat mühendisliği, makina mühendisliği, elektrik mühendisliği gibi disiplinleri yönlendirerek sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak, ortaya bir proje çıkması için gerekecek sistemli organizasyonu yapmak. Bir tek mühendisliklerden değil peyzaj mimarlığı ve iç mimarlık gibi uzmanlıklardan da faydalanarak çeşitli ölçek ve kapsamdaki projelerin tasarlanmasını sağlar.Tüm projelerin sunumu da profesyonel bilgisayar donanımları kullanılarak ve ihtiyaç duyulması durumunda 3-boyutlu mimari ve grafik sunumlardan yararlanarak yapılmaktadır. Uygulanan projeler ise alanında tecrübeli ekiplerce gerçekleştirilmektedir.
İnsanların yaşamasını kolaylaştırmak ve barınma, dinlenme, çalışma, eğlenme gibi eylemlerini sürdürebilmelerini sağlamak üzere gerekli mekânları, işlevsel gereksinmeleri ekonomik ve teknik olanaklarla bağdaştırarak estetik yaratıcılıkla inşa etmeyi amaç edinilmiştir. Bu nedenlerden dolayı kültürel,fonksiyonel, özgün, yaşama alanlarına saygılı ve tabii ki kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemekteyim.